Przykład realizacji kuchni na ulicy Gdańskiej w Łodzi.

Połączenie frontów meblowych lakierowanych na szaro z elementami zabudowy w kolorze głębokiej matowej czerni.
Całokształt eksponuje podświetlenie led elementów nadbudowy, powierzchni roboczej oraz cokołów. Dzięki konstrukcji modułowej montaż odbył się szybko i bez zbędnego brudzenia czy pylenia na pozostałą część mieszkania.
Poniższe zdjęcia przedstawiają porównanie projektu i realizacji.

UŻYTE MATERIAŁY:
– KAMIEŃ AKRYLOWY
– LAKIER
– LAMINAT HPL
– SZKŁO

Przykład wyposażenia sklepu dla firmy GABRIELLA.

Wykorzystując fakt, iż przedmiotem realizacji jest sklep narożny w galerii handlowej, skupiliśmy się na przejrzystości wnętrza sklepu oraz wyeksponowaniu towaru. Wzrok przykuwa podświetlona centralnie położona lada wykończona, jak i reszta mebli, czarnym laminatem w połysku.  Nad ladą jak widać na zdjęciach znajduje się duże logo z białej plexi w połysku umieszczone na ażurowej ramie z proszkowo lakierowanej stali.

UŻYTE MATERIAŁY:
– LAMINAT HPL
– SZKŁO
– STAL
– ALUMINIUM
– PLEXI
– PŁYTA MEBLOWA

Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, zajmą się tym nasi profesjonaliści:

Architekci i pojektanci

Zmierzymy powierzchnię, zrobimy projekt i wizualizację oraz projekt wykonawczy. Doradzimy jakie rozwiązania technologiczne zastosować i dopasujemy materiały do Twoich potrzeb, zarówno wizualnych jak i wytrzymałościowych.

Stolarze

Oczywiście w stolarni nie może zabraknąć najlepszych stolarzy. W naszym zakładzie pracują ludzie z ogromnym doświadczeniem, dbamy o perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy milimetr produkowanych dla Państwa mebli. Praca na stoolarni to nie tylko lite drewno i płyta wiórowa. Pracujemy także na takich materiach jak laminat HPL w formie okładziny oraz litych blatów, „Corian” (lub jego zamienniki), tworzywa gięte czy płyty kompozytowe.
Doinwestowany park maszynowy oraz sprawdzona i zgrana ekipa pozwalają zrealizować nawet najbardziej napięte terminy!

Ślusarz

Przy przy pracy z metalami ważna jest kontrola jakości w czasie rzeczywistym co pozwala na bieżąco oceniać efekty i wprowadzać modyfikacje. „Co do mm” to dla nas nie tylko powiedzenie, a codzienność w pracy z obróbką metalu. Efektem ubocznym posiadania fachowca i dobrze wyposażonej ślusarni jest możliwość szybkiego wykonania konstrukcji bez oczekiwania na realizację osób trzecich. Nie musimy pytać „kiedy są wolne terminy”, ale od razu ruszamy do działania.

Lakiernik

Dbałość o jakość to nasza dewiza dlatego nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek wady lakiernicze. Aby zapewnić najwyższą jakość lakierowanych elementów wyposażyliśmy nasz zakład w duża, profesjonalną lakiernię, która pozwala nam lakierować nie tylko duże ilości płyt, szkła, konstrukcji metalowych czy elementów reklamowych, ale przede wszystkim duże powierzchnie płyt. Na bieżąco kontrolujemy proces lakierowania i jego efekty.

Elektryk

Ważna by praca była twoją pasją.
„Rzeczowniki amper, om i wat powstały od nazwisk uczonych ze świata fizyki i matematyki.” Takie ciekawostki można usłyszeć z ust naszego elektryka.
Opowie sam na pewno więcej podczas przeróbki czy kładzenia instalacji od podstaw. Doradzi także jakie można wprowadzić udogodnienia lub po prostu zaprojektuje kompletny układ instalacji elektrycznej.

Hydraulik

Nasz zespół nie byłby kompletny bez doświadczonego hydraulika. Jego praca to nie tylko prace instalacyjne czy podłączeniowe w kuchni czy łazience. Stworzyliśmy wiele wysp gastronomicznych do galerii handlowych, gdzie zastosować trzeba było wiele autorskich rozwiązań. Niezależnie gdzie to będzie, nasz zawodowiec wykona instalację w sposób przemyślany i dokładny, tak aby była niezawodna i służyła przez lata.

Glazurnik

Kuchnia, łazienka, wyspa gastronomiczna. Co je łączy? W 99% przypadków są to płytki. Jakie? Ceramiczne szkliwione (glazurą), szklane (marblitowe), kamienne, terakotowe, kamionkowe, drewniane, mozaika i płytki z tworzyw sztucznych imitujące ceramikę lub kamionkę.
Zazwyczaj musimy postawić wyspę handlową w jedną noc, jeżeli jej elementami są wcześniej wymienione materiały, nie byłoby to możliwe bez glazurnika. Jak to u nas, nie mógł być to zwyczajny doświadczony pracownik. Nasz fachowiec nie tylko spełnia te kryteria, ale wykonuje powierzone mu zadania w ekspresowym tempie z najwyższą dbałością o dokładność i jakość wykończenia.
A jak się rozpędzi to postawi ściankę z cegły lub konstrukcję z płyty gipsowo-kartonowej.

Kolejna zaprojektowana, zbudowana i zamontowana przez nas kuchnia.

Klasyczne połączenie bieli i drewna w nowoczesnym wykonaniu.
Klientowi zależało na ladzie barowej z hokerami, ale tak by nie zabierać przestrzeni magazynowej. Istotna była także funkcjonalność (np. szufladki na przyprawy) oraz pozostawienie powierzchni wystarczającej dla swobodnej pracy przynajmniej 2 osób. Całość wykonana z białej i drewnopodobnej płyty meblowej z lakierowanymi frontami szafek.

UŻYTE MATERIAŁY:
– LAKIER
– PŁYTA MEBLOWA
– SZKŁO

Meble łazienkowe w klasycznym połączeniu kolorów białego i czarnego.

Całość wykonana z białej płyty meblowej z uchwytami nawiązującymi do owalu zlewu, a kolorem do czarnego matowego blatu. Nie była tu potrzebna bardzo duża przestrzeń magazynowa, a zależało klientowi na nie pomniejszaniu optycznie powierzchni.

UŻYTE MATERIAŁY:
– KAMIEŃ AKRYLOWY
– PŁYTA MEBLOWA
– SZKŁO

  Join our Newsletter

  We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.

   Contact Us

   We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.

    error: Zawartość chroniona.